В АП прокоментували позбавлення Саакашвілі громадянства України

27 Липня 2017, 11:03

Припинення громадянства України колишнього президента Грузії і екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Миіхаіла Саакашвілі обумовлено поданою ним недостовірною інформацією під час оформлення громадянства. Про це йдеться у відповіді прес-служби адміністрації президента України, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"За поданням Державної міграційної служби, яка надала переконливі факти про подачу недостовірної інформації під час оформлення заяви, Комісія з питань громадянства при президенті України вирішила підтримати клопотання про припинення громадянства України Саакашвілі і рекомендувала президенту ухвалити відповідне рішення", – мовиться в ньому.

Згідно з інформацією, на основі цих рекомендацій глава держави і підписав відповідний указ. При цьому, відповідно до законодавства про захист персональних даних цей нормативний акт не підлягає публікації, оскільки містить конфіденційну інформацію, зокрема, персональні дані.

Як відомо, українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко наприкінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта його було призначено головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року Саакашвілі позбавили громадянства Грузії.