В Антикорупційному бюро підготували власний спецпідрозділ силовиків

29 Жовтня 2015, 17:09

В Управлінні спеціальних операцій НАБ вже набрали необхідну кількість людей для формування бойових груп. Про це повідомив заступник директора Національного антикорупційного бюро України Анатолій Новак.

Зокрема, у штаті вже 34 особи, а максимальна кількість "спецназу" НАБ може сягнути 90 осіб.

На Управління спеціальних операцій НАБ покладаються функції проведення спеціальних заходів по затриманню злочинців, охорони учасників кримінального судочинства та працівників бюро. Повідомляється, що серед людей, які пройшли конкурс, – майстри спорту зі стрільби, самбо, дзюдо, боротьби, боксу, кікбоксингу, багатоборства тілоохоронців. 

«З наявної кількості співробітників ми вже можемо сформувати бойові групи, що здатні виконувати обов’язки, покладені на Управління спеціальних операцій», – заявив Новак.

«Процес навчання-тренування відбуватиметься за напрямками: загальна та спеціальна фізична підготовка, в тому числі рукопашний бій, вогнева підготовка, спеціально-інженерна, військово-медична, тактична підготовка тощо», – пояснив заступник директора бюро.

В свою чергу Олександр Гартвіч, перший віце-президент Національної федерації рукопашного бою України, на базі якої працівники Управління спецоперацій НАБ проходять підготовку, додав, що рукопашний бій є основою підготовки працівників усіх правоохоронних органів та Міністерства оборони.

«Національна федерація рукопашного бою більше 20 років займається підготовкою та підвищенням кваліфікації спеціалістів. Ми віримо в те, що у працівників бюро все вдасться», – наголосив Гартвіч.

Як повідомлялося, 1 жовтня антикорупційні детективи розпочали роботу.

Нагадаємо, 15 вересня 25 детективів Національного антикорупційного бюро України склали присягу державного службовця.

Нагадаємо, навчання першої групи детективів Антикорупційного бюро стартувало у вересні. Як повідомлялося, наприкінці липня НАБ отримало доступ до всіх баз даних МВС та Мін’юсту.

Також зазначимо, 12 вересня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що початок роботи бюро гальмується відсутністю антикорупційного прокурора.