В Албанії на парламентських виборах відбулась стрілянина

Акценти
23 Червня 2013, 19:10

Інцидент стався в місті Лач на півночі країни під час сварки одного з кандидатів від правлячої Демократичної партії та активіста – члена опозиційної партії лівого спрямування. Останній загинув на місці. Троє людей госпіталізовані з вогнепальними пораненнями.

Представник поліції підтвердив, що "інцидент може бути пов'язаний з виборами", однак не повідомив інших подробиць.

Президент Буяр Нішані та прем'єр Салі Беріша в перші години після перестрілки в Лаче не стали робити заяв. У свою чергу лідер Соцпартії Еді Рама і голова Соціалістичного руху за інтеграцію Ілір Мета засудили вбивство лівого активіста, виступивши з різкою критикою на адресу влади.

"Це спроба залякати людей. Але це не змінить результат цих виборів, ми сповнені рішучості захистити кожен голос", – заявив Рама, звинувативши владу у поширенні страху і терору.

Як відомо, в Албанії 3,3 млн виборців повинні визначити склад майбутнього парламенту країни. За 140 місць у Народних зборах республіки будуть боротися 66 політичних партій.

Згідно з даними соціологічних опитувань, найбільшою підтримкою населення користуються правляча Демократична партія Албанії, а також опозиційна Албанська соціалістична партія.

Позначки:
90