В Актобе оголошено “червоний” рівень терористичної загрози

6 Червня 2016, 09:46

У казахстанському місті Актобе, де в неділю, 5 червня, відбулися напади на збройні магазини та військову базу, зберігається найвищий рівень терористичної загрози. Про це повідомило видання «Інтерфакс» із посиланням на кореспондента, який перебуває у місті.

«В Актобе проводиться антитерористична операція, встановлено червоний рівень терористичної небезпеки», – йдеться у тексті sms-повідомлення, яке розсилають на телефони мешканців Актобе.

Окрім того, на місцевих телеканалах мешканців закликали «залишатися у приміщеннях і обмежити рух містом». За інформацією кореспондента, в Актобе немає інтернету, зі збоями працює стільниковий зв'язок. На вулицях малолюдно, над містом літає вертоліт, обмежено рух громадського транспорту.

Дивіться також: У мережі опублікували відео стрілянини у Казахстані, де відбувається контртерористична операція

Як повідомлялося, в Актобе оголосили режим контртерористичної операції після того як невідомі вчинили напади на магазини зброї та військову базу.

Відомо, що під час нападів загинув працівник магазину, двоє військових, а також поранено щонайменше 10 працівників сил безпеки Казахстану. Згодом сили безпеки повідомили про ліквідацію та затримання низки нападників.