«Наразі такий крок (підвищенні тарифів – ред.) видається нам економічно неправильним», – відзначив він.
На думку Архипова, по-перше, тарифи на багато основних послуг регулюються державою, і їх підвищує не бізнес, а спеціальний уповноважений орган – Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку й інформатизації.
По-друге, «тарифи не так давно вже були підняті, і ми вважаємо, щонайменше короткостроковій перспективі, цього робити не можна», зокрема й, виходячи з комерційних міркувань.
На думку Архипова, «високими цінами конкурувати з іншими операторами неможливо», особливо враховуючи постійне скорочення кількості абонентів фіксованого зв'язку, значною мірою за рахунок їх відтоку в мобільні мережі.
Він також повідомив, що СКМ «приймає на себе всі зобов'язання за умовами приватизаційного конкурсу й договору між EPIC і ФДМУ» у частині кадрової політики, пообіцявши, що компанія «до будь-яких кадрових змін підходитиме дуже й дуже зважено».
Водночас він повідомив, що «якісь кадрові зміни, звісно, будуть»
Нагадаємо, фінансово-промислова група “Сістем Кепітал менеджмент” (СКМ) і EPIC 3 червня підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA Тelecominvest Limited (Кіпр), якій належать корпоративні права ТОВ «ЄСУ» (Україна). У свою чергу, ЄСУ володіє 92,79% акцій ПАТ «Укртелеком», найбільшого українського гравця фіксованого зв'язку, а також оператора мобільної мережі 3G.
Відтак група СКМ стане власником контрольного пакета "Укртелекому" після отримання всіх необхідних дозволів, зокрема від антимонопольних органів.
СКМ вже володіє оператором фіксованого зв'язку – групою Vega, а також є міноритарним акціонером компанії «Астеліт», оператора мобільного зв'язку Life:) – третього мобільного гравця країни.
Hадниками по угоді виступили компанія SCM Advisors (UK) Limited, дочірня компанія СКМ у Великобританії, і компанії EAL, EMC і EFC, консультаційні підрозділи групи EPIC з питань злиттів і поглинань.