В Афганістані невідомі взяли в полон українця

11 Серпня 2015, 23:26

До Міністерствf закордонних справ України звернулася жінка, яка стверджує, що її чоловік зник в Афганістані.

Подробиці розповіла речниця МЗС України Мар'яна Беца: "Ми отримали звернення дружини громадянина України про зникнення її чоловіка в Афганістані. Ми звернулися в компетентні органи, а також доручили нашим дипломатам перевірити дану інформацію. Зараз наші дипломати з'ясовують обставини інциденту і працюють над вирішенням ситуації, що склалася, в тісній співпраці з афганською стороною".

За словами речниці, звернення подружжя зниклого надійшло до МЗС України 10 серпня. "З'ясуванням обставин займається посольство України в Таджикистані, яке за сумісництвом представляє інтереси України в Афганістані", – уточнила представниця МЗС.

У повідомленні додають, що в інтернеті з’явилось відеозвернення чоловіка, який стверджує, що є громадянином України Дмитром Білим, і що він був викрадений в Афганістані. За його словами, відео було записане 2 серпня. Чоловік сказав, що є інженером і приїхав до Афганістану працювати на будівництві. Чоловік заявив, що знаходиться в полоні у невідомих і його життю загрожує серйозна небезпека, тож попросив "дати їм все, що вони просять". В кадрі також з'являється невідомий чоловік із закритим обличчям і зброєю.

Як відомо, у Малі під час штурму готелю загинули двоє українців.