В аеропорту “Київ” відкрили новий міжнародний термінал

17 Травня 2012, 22:16

Загальна площа терміналу становить близько 13 тис. м2. Він здатний одночасно обслуговувати 500 пасажирів на годину. Для пасажирів доступні 14 стійок реєстрації.

Також у складі терміналу: чотири ресторани, 5 барів, 3 магазини безмитної торгівлі, авіакаси, пункти прокату автомобілів, аптечний кіоск.

У терміналі передбачена окрема зала для обслуговування пасажирів, які подорожують бізнес-класом і окрема VIP-зала площею 1500 м2.

Аеропорт знаходиться в межах міста за 8 км від центру, займає територію площею 265 га, має одну злітнопосадкову смугу довжиною 2310 м і шириною 45 м.

Участь у відкритті терміналу взяли голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов і віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Глава ради директорів аеропорту Денис Костржевський в ході церемонії відкриття повідомив, що надалі передбачається будівництво ще одного термінала для обслуговування внутрішніх рейсів.

Нагадаємо, Київрада передала 15,3 га землі в аеропорту «Київ» (Жуляни) ТОВ «Майстер-Авіа» для будівництва комплексу будинків і споруд для обслуговування аеропорту у червні 2011 року.

Фото: Тhe-village