В Адміністрації президента зробили заяву про демобілізацію бійців п’ятої хвилі

16 Червня 2016, 13:15

Президент України Петро Порошенко готовий підписати указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних під час п'ятої хвилі часткової мобілізації, та Міністерство оборони подасть йому на розгляд відповідний указ на наступному тижні. Про цеповідомив спікер адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник на брифінгу в четвер у Києві.

«Президент України, головнокомандувач Петро Порошенко готовий підписати указ про демобілізацію військовослужбовців, які були призвані в рамках 5 хвилі часткової мобілізації», – сказав він.

Дивіться також: З’явилась інфографіка про перебіг мобілізації в Україні

У свою чергу, розповів Мотузяник, міністр оборони України Степан Полторак доручив підготувати відповідні документи, що забезпечать цей процес.

«На наступному тижні Міністерство оборони внесе відповідний проект указу, який буде розглянутий президентом і будуть вжиті відповідні заходи», – заявив він.

Нагадаємо, 25 березня президент підписав указ про демобілізацію бійців четвертої хвилі.

Читайте також: Сьома хвиля мобілізації відкладається – Порошенко

У Міноборони раніше прогнозували проведення ще трьох хвиль часткової мобілізації в залежності від розвитку ситуації в зоні АТО, однак згодом заявили, що нова хвиля мобілізації зараз не на часі.