Утікач від «ДНРівців» розповів про жахливі катування та рабську працю на бойовиків

1 Грудня 2015, 12:27

На оборонних позиціях, розташованих у районі селища Новгородське Дзержинського району Донецької області, Служба безпеки України спільно з військовослужбовцями Збройних сил затримала чоловіка з численними пораненнями. Про це інформує прес-центр СБУ.

За словами пораненого мешканця Горлівки, його як «раба» використовували терористи «ДНР». Після затримання чоловіка патрулем терористів за порушення «комендантської» години його для покарання направили на т.зв. «відпрацювання» – риття окопів та будівництво укріплень.

Читайте також: Добровільна здача в український полон: бойовики втікають від фізичних розправ, фінансових та ідейних переслідувань

Над «рабом» постійно знущалися: прострелили ногу, пробили руку ножем, розбили прикладом голову. При першій нагоді чоловік втік на територію контрольовану українською владою.

Українські бійці надали втікачеві першу медичну допомогу. За словами медиків, біженець з т.зв. «ДНР» потребує довготривалого лікування та реабілітації.

Як повідомлялося, екс-бойовик підрозділу «Восток ДНР» добровільно здався міліції. Згодом стало відомо, що розчарований в "ідеях "Новоросії" бойовик здався СБУ.