Усю параолімпійську збірну РФ збираються усунути від Олімпіади-2016 – ЗМІ

6 Серпня 2016, 20:59

Міжнародний параолімпійський комітет має намір усунути всю параолімпійську збірну Росії від участі в Олімпійських іграх в Ріо. Про це повідомляє видання "The Guardian".

Про рішення оголосять на прес-конференції в Ріо-де-Жанейро.

Рада Міжнародного параолімпійського комітету (МПК) провела зустріч тривалістю три години з делегацією Паралімпійського комітету Росії в Бонні. Там російська сторона надала усні та письмові докази безпідставності звинувачень.

Якщо в останню хвилину МПК не передумає, то дуже ймовірно, що всю збірну Росії відсторонять від параолімпійських змагань. Причиною тому – доповідь Річарда Макларена, який довів ненадійність російської антидопінгової системи. Макларен виявив систематичне застосування допінгу в більшості видів спорту російської збірної. За його даними, протягом 4 років було знищено 35 позитивних допінг-проб спортсменів з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет вирішив не відстороняти збірну Росії від участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Виконком МОК ухвалив, що рішення про допуск до Олімпіади кожного російського спортсмена прийматимуть відповідні міжнародні федерації. Всесвітнє антидопінгове агентство висловило розчарування через рішення МОК щодо російської збірної. Згодом стало відомо про низку випадків із відсторонення російських спортсменів від участі в Олімпіаді-2016.