Усі фракції визначилися з кандидатами до ЦВК

19 Вересня 2019, 11:18

Усі парламентські франції визначилися з кандидатами до Центральної виборчої комісії та направили списки президенту Володимиру Зеленському. Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура, передає Укрінформ

 

"Зараз, згідно з законом, це повноваження президента. Він тепер вносить на розгляд Верховної Ради таке подання, воно включається в порядок денний невідкладно і після цього приймається рішення", – сказав Качура.

 

Він підтвердив, що депутатська група "За майбутнє" теж запропонувала кандидата до ЦВК.

 

Депутат також розповів, що у списку кандидатів від фракції "Слуга народу" спочатку було 35 осіб. Потім кількість скоротилася до 20, а після цього, за словами Качури, обрали найкращих.

 

Депутат зауважив, що наразі обговорюється питання, чи будуть пропонуватися до ЦВК чинні народні депутати від "Слуги народу", але додав, що така ймовірність є низькою.

 

Качура також зазначив, що квота фракції "Слуга народу" до ЦВК- близько 10 кандидатів.

 

Нагадаємо, 16 вересня у посольстві США в Україні заявили, що нова українська влада несе відповідальність за те, щоб ЦВК у новому складі зберігала незалежність та неупередженість.