Уряду Німеччини офіційно повідомлено про тиск Росії на Тиждень.ua – МЗС України

30 Липня 2019, 15:22

Посольство України у Німеччині попередило відомство Федерального канцлера та Міністерство закордонних справ ФРН, що спроби Роскомнадзору здійснити тиск на українські засоби масової інформації через німецьких провайдерів є проявом гібридної війни Росії проти України. Про це йдеться у відповіді Міністерства закордонних справ України на запит Тижня.

 

«У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що Посольство України у ФРН офіційно довело до Відомства Федерального канцлера та МЗС ФРН інформацію про спроби Роскомнадзору здійснити тиск на українські засоби масової інформації через німецьких провайдерів, як прояв гібридної війни Росії проти України», – поінформували у відомстві.

 

Нагадаємо, німецький провайдер Hetzner Online GmbH отримав від Роскомнадзора повідомлення про те, що на сайті Тижня міститься інформація, яка закликає до екстремістських дій, що є порушенням законодавства РФ, а тому сайт має бути заблокований, доки не буде видалено «екстремістський контент».

 

Предметом претензії російських чиновників стала публікація від 2015 року «Міфи і легенди «Правого сектору», яка не містить у собі жодних закликів, а лише інформує про ДУК ПС.