Урядові законопроекти можуть прийняти “тимчасово” – Луценко

28 Грудня 2014, 19:10

28 грудня Верховна Рада має ухвалити всі бюджетонаповнюючі урядові законопроекти і Держбюджет-2015 за умови, що після першого кварталу уряд прозвітує про їх виконання, а парламент на підставі цього звіту зможе внести правки у них. Про це на брифінгу заявив керівник фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко.

«Цей пакет урядових законопроектів, Податковий і Бюджетний кодекси та Державний бюджет вважатимемо як тимчасово прийняті на перший квартал у тестовому режимі», – сказав Луценко.

За його словами, фракція БПП наполягатиме, щоб за результатами перших чотирьох місяців роботи за новим бюджетом Кабмін відзвітував, а народні депутати уточнили будь-яке положення урядових законопроектів, що можуть бути прийняті вже сьогодні.

Водночас Луценко зауважив, що наразі під час переговорів між урядом і коаліцією досягнуті значні домовленості щодо більшості пунктів.

«Я відчуваю, що сьогодні може бути результативний день у парламенті по всіх законопроектах, котрі є основою для Державного бюджету», – додав нардеп.

Водночас він наголосив, що МВФ не надавав жодних офіційних вимог щодо формування головного фінансового документа країни на наступний рік.

Як відомо, 28 грудня Верховна Рада зібралася на пленарне засідання. Очікується ухвалення низки законів для економії бюджетних коштів та розгляд закону про бюджет на наступний рік.

Нагадаємо, 28 грудня в Раді вже чотири рази оголошували перерву, пояснюючи це необхідністю переговорів ради коаліції щодо проекту бюджету.