Уряд звільнив голів митниці, Державної податкової служби та їхніх заступників

24 Квітня 2020, 20:40

У п’ятницю, 24 квітня, уряд на позачерговому засіданні звільнив з посад голову Державної митної служби Максима Нефьодова та його заступників, голову Державної податкової служби України Верланова Сергія та його заступника. Про це повідомляють у Telegram-каналі Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

 

 

"Сьогодні Уряд на позачерговому засіданні згідно зі статтею 87(1) Закону України «Про державну службу» звільнив голову Державної митної служби України Максима Нефьодова; заступника Голови Державної митної служби України Роберта Зелді; заступника Голови Державної митної служби  України Сергія Петухова; заступника Голови Державної митної служби України Дениса Шендрика; голову Державної податкової служби України Верланова Сергія; заступника Голови Державної податкової служби України Дмитра Венцковського", – написав Шмигаль.

 

У повідомленні зазначили, що найближчим часом уряд планує призначити "нових ефективних" керівників у ці відомства.

 

“Пишаюсь тим, що прийшлось звільняти не тільки мене, а і всіх заступників. Не знайшлось нікого, хто б погодився «виконувати задачу». Дякую всій команді, ви всі кращі, аніж я заслуговував, як керівник”, —  відреагував на звільнення ексголова Нової митниці у Facebook.