Уряд затвердив розширений санкційний список “Савченко-Сенцова”

12 Серпня 2016, 17:20

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням затвердив і передав до Ради національної безпеки і оборони (РНБО) оновлений перелік персональних санкцій проти осіб, причетних до протиправних дій проти громадян України.

Згідно з розпорядженням, даний перелік розроблений у зв'язку з винесенням судовими органами РФ незаконних обвинувальних вироків і здійсненням інших протиправних дій щодо громадян України та відповідно до закону "Про санкції", а також на виконання рішення РНБО від 25 березня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо осіб, причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко, Олега Сенцова і Олександра Кольченко".

Зазначається, що у розпорядженні говориться, що Кабмін схвалив і вніс на розгляд РНБО свої пропозиції з цього питання "за переліком згідно з додатком".

Щоправда, сам перелік не опублікований, оскільки є матеріалом "для службового користування".

Нагадаємо, в березні президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо осіб, причетних до протиправних дій у відношенні Надії Савченко, Олега Сенцова і Олександра Кольченка". Спочатку до нього входили 44 росіян та двоє українців, однак згодом список розширили.