Уряд затвердив проект бюджету-2019 до другого читання

14 Листопада 2018, 14:06

Кабінет міністрів затвердив поправки до проекту закону про державний бюджет України на 2019 рік для його розгляду Верховною Радою у другому читанні. Про це повідомляє УНІАН.

 

Зазначається, що відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 14 листопада.

 

Зокрема, виконуюча обов'язки міністра фінансів Оксана Маркарова заявила, що особливих змін в проекті, порівняно із затвердженим Радою у першому читанні, немає.

 

"Всі пріоритети, які раніше були закладені, повністю збережені", – зауважила вона.

 

За її словами, дохідна і видаткова частини держбюджету на наступний рік скориговані з урахуванням рекомендацій бюджетного комітету парламенту.

 

Крім того, вона відзначила, що в дохідній частині передбачені надходження від розмитнення так званих "евроблях" з урахуванням нещодавно прийнятого закону.

 

Водночас Маркарова наголосила, що одним з найголовніших показників скоригованого проекту Держбюджету-2019 є незмінний показник дефіциту держскарбниці на рівні 2,3% ВВП. 

 

У свою чергу,  міністр оборони Степан Полторак повідомив, що закладених на оборону коштів недостатньо для закупівлі нової техніки і озброєння для нормального забезпечення сил ООС на Донбасі. 

 

Нагадаємо, голова парламенту Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада на 22 листопада попередньо запланувала розгляд у другому читанні проекту держбюджету на 2019 рік. 

 

Як повідомлялося, 18 жовтня парламент прийняв за основу і в цілому проект постанови №9000-П про висновки і пропозиції до проекту держбюджету на 2019 рік.