Уряд затвердив новий склад Комісії з питань зниклих безвісти осіб

22 Липня 2020, 14:38

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у своєму телеграм каналі повідомила про затрердження на засіданні Кабінету міністрів нового складу Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

 

"Щойно на засіданні уряду затвердили новий склад Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. До її складу разом з представниками урядових структур та міністерств увійшли два мої представники, Віктор Іванкевич, який опікуватиметься питаннями внутрішньо переміщених осіб та мігрантів, та Олег Чуйко – його напрям це дотримання прав військовослужбовців і ветеранів, військовополонених і зниклих безвісти громадян" – йдеться у повідомленні.

 

Держслужбовець зазначила, що наступним кроком у роботі Комісії буде створення її Секретаріату та виділення коштів на діяльність. Це має допомогти в пошуку безвісти зниклих громадян України, які можуть перебувати в місцях несвободи.

 

Нагадаємо, 7 травня Людмила Денісова заявила, що українських політв'язнів в РФ не забезпечують засобами захисту від COVID-19.