Уряд затвердить Національний план вакцинації від COVID-19 наступного тижня

18 Грудня 2020, 12:21

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що наступного тижня уряд затвердить Національний план вакцинації від COVID-19. Про це Шмигаль сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю, 18 грудня.

 

"Міністерство охорони здоров'я розробило Національний план вакцинації, який наразі обговорюється на рівні уряду. Уже наступного тижня цей план буде затверджено", – зазначив він.

 

Прем'єр додав, що цей план передбачає вакцинацію 50% населення країни, що становить майже 21 млн людей.

 

За його словами, до пріоритетної групи з вакцинації потрапляють медпрацівники, військовослужбовці, які беруть участь в ООС, працівники соціальної сфери, персонал та особи, які проживають у різного виду інтернатних закладах, працівники критично важливих структур державної безпеки, зокрема ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, військовослужбовці ЗСУ, МВС, працівники сфери освіти, люди віком від 60 років, які є в групах ризику.

 

Шмигаль зазначив, що вакцинацію пропонується здійснювати на базі наявних кабінетів вакцинації, яких в Україні понад 11 тисяч. Також передбачається створення мобільних бригад.

 

Як повідомлялося, станом на 18 грудня в Україні зафіксовано 12 630 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 620 дітей та 552 медпрацівники.