Уряд замовив секретне покращення свого сайту на 520 тис. грн

3 Грудня 2013, 14:17

Тендер провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», оскільки саме «Софтлайн» розробляв та вводив портал в експлуатацію у 2002р., відтак авторські немайнові права на зазначений програмний продукт належать розробнику.

Деталі замовлених робіт – невідомі, в обґрунтуванні зазначено лише, що необхідними є роботи по «модифікації окремих функцій, введенню додаткових сучасних сервісів, що передбачає зміну програмного коду Веб-порталу та оновлення версій прикладного програмного забезпечення». Які функції та які сервіси маються на увазі – не уточнюється.

Оновити сайт повинні до кінця поточного року, фінансують замовлення з державного бюджету.

На модернізацію цього ж порталу «Софтлайн-ІТ» отримував замовлення минулого (240 тис грн) і позаминулого року (330 тис грн). На його супровід цього і минулого року виділяли по 200 тис грн. Таким чином за три роки на утримання веб-порталу було укладено угод на 1,5 млн грн.

Власниками фірми «Софтлайн-ІТ» є кіпрська «УКРН ІІІ Нью Уорлд Гроус ко. лтд», американська «Сігмаблейзер Інвестмент Груп ллс», а також Юрій Давидов, Антон Марреро, Алішер Рамазанов і Юрій Сивицький.

За даними «ВДЗ» фірма «Софтлайн-ІТ» почала регулярно вигравати тендери з вересня 2011 р., за цей час отримавши замовлень на 70,13 млн грн.

Читайте також: Оновлення сайтів державних відомств: мінімальне "покращення" за максимальні гроші