Уряд вирішив розпродати державні резиденції та бази відпочинку

5 Березня 2014, 14:48

Шлапак повідомив, що сьогодні було прийнято чотири постанови, з яких ключова – про економію бюджетних ресурсів, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"У цій постанові всім міністерствам і відомствам доручається провести інвентаризацію резиденцій, державних дач, баз відпочинку, будинків і так далі. Все це після інвентаризації, на яку дали два місяці, буде передано до Фонду державного майна для реалізації" , – сказав він.

Постановою забороняється придбання автотранспорту, мобільних телефонів, ноутбуків, проведення ремонтів, оплата чартерних рейсів, розширення штату, заповнення вакантних посад і т.д.

В уряді і в обласних держадміністраціях введені обмеження за кількістю заступників міністрів і глав облдержадміністрацій: у міністра може бути один перший заступник і три заступники, у губернатора – три заступника, включаючи першого.

"Постанова, за нашими підрахунками, дозволить заощадити 0,5 млрд грн. Вже цього року", – сказав Шлапак.

Кабмін сьогодні також скасував укази президента про збільшення чисельності співробітників Адміністрації президента на 65 осіб, РНБО – на 90. По іншим міністерствам і відомствам дискусія триває.

Також затверджено анонсовану раніше постанову про введення ліміту автомобілів: у міністерствах і держадміністраціях залишають по одному авто, "водії, на жаль, будуть скорочені" , зазначив Шлапак.

За його словами, в цілому продано буде близько 1500 авто, за які передбачається виручити не менше 40 млн грн.