Уряд виділив постраждалим під час бойових дій в АТО понад 10 мільйонів допомоги

23 Грудня 2020, 17:34

Кабінет міністрів у середу, 23 грудня, ухвалив рішення про виділення з резервного фонду 10 млн 136 тис. гривень для одноразової грошової допомоги постраждалим особам під час бойових дій в антитерористичній операції. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

 

«Сьогодні, 23 грудня, уряд виділив кошти з резервного фонду в сумі 10 млн 136 тис. гривень з метою надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам під час бойових дій в антитерористичній операції», – йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що кошти з резервного фонду для постраждалих виділяються на підставі списків, які затверджуються Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, що діє при Мінветеранів.

 

«Уряд на постійній основі вживає заходів щодо підтримки громадян, які постраждали в антитерористичній операції, та членів їх сімей. Загалом Урядом виділено для надання такої допомоги 152 млн 367 тис. гривень» – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Також у Мінекономіки висловили вдячність працівникам департаменту економіки безпеки та оборони за якісну підготовку у 2020 році розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з резервного фонду для ліквідації та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.

 

Загалом у 2020 році прийнято 53 відповідних рішення Уряду, що вдвічі перевищує кількість рішень у попередніх 2018-2019 роках.

 

Як повідомлялося, Кабмін затвердив порядок виплат компенсацій постраждалим жителям, житлові будинки яких були зруйновані внаслідок російської збройної агресії на Донбасі.