Уряд виділив кошти на проведення “Євробачення-2017”

10 Серпня 2016, 14:48

Кабінет міністрів України виділив Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення 450 млн грн на проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" в 2017 році. Про це сказано в урядовому розпорядженні №571 від 8 серпня.

Зазначається, що гроші з резервного фонду держбюджету на умовах повернення будуть спрямовані Держкомтелерадіо з подальшим перерахуванням Державним експортно-імпортним банком на рахунок Європейського мовного союзу (засновник конкурсу) як фінансова гарантія для забезпечення виконання умов договору між Національною телекомпанією і Європейською мовною спілкою.

Крім того, Кабмін доручив Мінфіну під час підготовки пропозицій щодо внесення змін до державного бюджету на 2016 рік передбачити збільшення бюджетних призначень Держкомтелерадіо на 450 млн грн.

Також повідомляється, що Держкомтелерадіо має до 28 грудня 2016 подати Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Мінфіну, Державній казначейській службі звіт про використання виділених коштів.

У повідомленні, яке додається до розпорядження, підкреслюється, що після проведення пісенного конкурсу "Євробачення" кошти будуть повернуті в Україну.

Нагадаємо, 27 липня міністр культури Євген Нищук заявив, що визначення міста-переможця на проведення міжнародного конкурсу естрадної пісні "Євробачення" в 2017 році переноситься на невизначений термін.