Уряд виділив додаткові кошти на закупівлю військової техніки

8 Листопада 2016, 13:16

Кабінет міністрів України схвалив нормативно-правовий акт, який забезпечує збільшення бюджетного фінансування на закупівлю озброєння та військової техніки та їх відновлення. Про це повідомив начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Оксана Гаврилюк.

"Уряд України підписав підготовлений Міністерством оборони проект розпорядження "Про перерозподіл деяких видатків бюджету, передбачених Міністерством оборони України на 2016 рік". Ним передбачається передання відомству коштів, які були зарезервовані в бюджеті країни на потреби оборони. Нормативно-правовий акт забезпечує збільшення бюджетного фінансування на закупівлю озброєння та військової техніки ЗСУ на 500 млн грн, а також на 300 млн грн на її ремонт та відновлення", – сказала вона

Гаврилюк також додала, що найближчим часом цей документ буде передано на погодження до профільного комітету Верховної Ради України.

Полковник зазначила, що з початку року вже прийнято 79 нормативно-правових актів, спрямованих на підвищення боєздатності Збройних сил України та обороноздатності держави, розробником яких є Міністерство оборони України.

Вона додала, що ще 28 проектів нормативно-правових актів, які забезпечують реалізацію реформ у сфері оборони, перебувають на розгляді в Адміністрації Президента, Верховній Раді та у секретаріаті Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, раніше Генеральний штаб Збройних сил України поінформував, що у 2016 році для доукомплектування військових частин Збройних Сил України поставлено майже 1500 одиниць озброєння і військової техніки.