Уряд виділив 125 млн грн на виготовлення і модернізацію продукції оборонного призначення

21 Жовтня 2016, 08:56

Кабінет міністрів України виділив 125 млн грн на виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу. Відповідне розпорядження №754 від 19 жовтня розміщено на сайті Кабміну.

Також кошти підуть на розробку, освоєння і впровадження нових технологій, нарощення існуючих виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення.

Перерозподілено кошти Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

У повідомленні, яке додається до розпорядження, зазначається, що прийняття даного рішення забезпечить у 2016 році створення і впровадження спеціальних технологій та матеріалів для виготовлення нової і модернізації існуючої продукції оборонного призначення, створення і придбання спеціальної оснастки та обладнання.

Як повідомлялося, 6 жовтня Верховна Рада України прийняла закон про внесення змін у Державний бюджет на 2016 рік і схвалила додаткове виділення 7,1 мільярда гривень на фінансування питань безпеки і оборони, зарплат чиновників, а також на підтримку вугільних шахт і інвестпроектів Фонду регіонального розвитку за рахунок економії коштів з обслуговування кредитів і невикористаних ресурсів бюджетів непідконтрольних територій.

28 вересня Рада національної безпеки та оборони схвалила збільшення фінансування силовиків у 2016 році, президент Петро Порошенко ввів у дію це рішення.

18 жовтня президент України Петро Порошенко підписав прийнятий Верховною Радою закон.