Уряд Сирії заявляє, що вибори в країні пройшли без порушень

8 Травня 2012, 00:29

За оцінками Центрвиборчкому, вибори до Народної Ради (парламенту) пройшли без порушень. Натомість, опозиція повідомляє, що жителі  районів, охоплених бойовими діями, ігнорували вибори.

Раніше, глава Виборчкому Халаф аль-Аззауї, який здійснив інспекційну поїздку по столичному округу, наголосив, що голосування «проходить у спокійній і нормальній обстановці за винятком кількох інцидентів, характерних для всіх виборів і викликаних суперництвом між кандидатами». За його словами, скарг з провінцій не надходило.

Влада Сирії наголошує на високій явці виборців. Наразі в провінціях триває підрахунок голосів.  Попередні результати можуть оголосити за декілька годин.

Згідно з прогнозами незалежних спостерігачів, явка на виборах може становити близько 60% від 14,7 млн громадян, які мають право голосу. 

До перших парламентських виборів на багатопартійній основі у Сирії, окрім правлячої партії «Баас» та Національного прогресивного фронту, долучились 7 нових партій та ряд незалежних кандидатів. За 250 місць у парламенті (Народній Раді) змагаються 7195 кандидатів. 710 з них – жінки. 

Як повідомлялося,  опозиція  Сирії закликала бойкотувати парламентські вибори, які в перше в країні проходять на багатопартійній основі.

Позначки: