Уряд США передав обладнання для здійснення теле- і радіомовлення на Донбасі

23 Жовтня 2015, 22:12

Уряд США передав Україні три радіопередавачі для здійснення теле- і радіомовлення на всій території Донбасу. Про це повідомили у посольстві США в України.

"Сьогодні Сполучені Штати передали Україні перше із серії поставок обладнання для здійснення мовлення, щоб допомогти покращити українські технічні можливості, щоб вести мовлення на сході України", – ідеться у повідомленні.

Заступнику міністра інформації Тетяні Поповій, яка представляла уряд України, було передано три FM радіопередавачі. Як зазначила Попова, ці радіопередавачі значно посилять спроможності для ведення теле- та радіомовлення на Донбасі.

Зазначені радіопередавачі будуть задіяні для теле- та радіомовлення на тимчасово окуповані райони Донецької області.

Читайте також: Державне телебачення відновило роботу на окуповані території Донбасу

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт зазначив, що ці передавачі повинні забезпечити мешканцям Донбасу "доступ до точних, високоякісних новин та інформації".

Посол назвав важливим намагання українського уряду і надалі налагоджувати зв'язок з жителями тих територій Донбасу, які не підконтрольні українській владі. На його переконання, ці передавачі повинні мати важливе значення у відповіді української влади на інформаційну війну Кремля, яку Росія здійснює на сході України.