Уряд схвалив законопроект щодо розробки та виробництва озброєння

6 Грудня 2017, 13:36

У середу, 6 грудня, український уряд схвалив законопроект "Про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки", який передбачає створення умов для держполітики з розробки та виробництва озброєння. Відповідний документ Кабінет міністрів схвалив у ході засідання.

Метою проекту є створення умов для формування та ефективної реалізації державної політики у сфері розробки та виробництва озброєння, військової та спеціальної техніки, врегулювання відносин, пов'язаних із здійсненням діяльності на всіх стадіях життєвого циклу озброєння, військової та спеціальної техніки.

Згідно з пояснювальною запискою, проектом передбачається визначення основних принципів діяльності, пов'язаної з забезпеченням всіх стадій життєвого циклу озброєння, врегулювання виникаючих в результаті правових і господарських відносин, правового режиму зазначених виробів, повноважень центральних органів влади та інших суб'єктів.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив, що проект Державного бюджету на 2018 рік передбачає виділення Збройним силам України 86 мільярдів гривень.