Уряд прийняв постанову про ліквідацію концерну “Антонов”

25 Липня 2017, 17:55

Кабінет міністрів України прийняв рішення про ліквідацію державного авіабудівного концерну "Антонов". Про це йдеться в постанові КМУ №546 від 19 липня 2017 року.

Згідно з постановою, для ліквідації авіаконцерну буде створена спеціальна комісія з ліквідації концерну, яка складатиметься із восьми осіб. Головою комісії стане заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко. Він має забезпечити заходи, пов'язані з ліквідацією концерну і подачею вимог кредиторів у двомісячний термін, а через три місяці повинен внести на розгляд Кабміну ліквідаційний баланс концерну.

Нагадаємо в січні 2016 року уряд прийняв постанову про ліквідацію Державного авіабудівного концерну "Антонов" у зв’язку з відсутністю учасників, оскільки три підприємства, які складали концерн, протягом березня та червня 2015 року вийшли з його складу і були передані до  Державного концерну "Укроборонпром".

У 2015 році уряд передав державне підприємство "Антонов", Харківське державне авіаційне орденів Жовтневої революції та Трудового Червоного прапору виробниче підприємство та державне підприємство "Завод 410 ЦА" зі складу концерну “Антонов” до Державного концерну "Укроборонпром".