Уряд попередньо схвалив проект держбюджету-2014

18 Грудня 2013, 12:45

«Так, схвалений», – сказала вона, відповідаючи на питання, схвалений чи проект бюджету урядом.

«За макропоказниками – задавайте це питання Міністерству економіки та Мінфіну", – порадила Акімова журналістам.

Проте повідомила, що уряд прийняв рішення відстрочити зниження ставки ПДВ до 2015 року.

За інформацією уряду проект державного бюджету на 2014 рік передбачає надання державних гарантій на 50 млрд грн для реалізації програми активізації економіки, а також підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму.

Також у держбюджеті передбачено 594 млн. грн. на розширення мережі дошкільних навчальних закладів, модернізацію дитячих спортивних майданчиків загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів.

Державний фонд регіонального розвитку збільшено порівняно з 2013 роком майже в 4 рази. Загалом інвестиційний ресурс для соціально-економічного розвитку територій у наступному році складе майже 16 млрд. грн.

Як повідомлялось, прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду 18 грудня заявив, що домовленості Віктора Януковича та Владіміра Путіна дозволили уряду розробити реалістичний і збалансований проект держбюджету на 2014 рік.

Уряд планує запропонувати Верховній Раді на наступний рік скоротити на 1% процент податку на прибуток.

«Мінімальна заробітна плата наступного року буде підвищуватися в три етапи: з 1 січня, з 1 липня і з 1 жовтня. Вона буде майже в 2 рази більша, ніж отримували громадяни в 2009 році. Розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки також збільшуватиметься в три етапи, це буде на 18% більше, ніж в грудні 2013 року, і в два рази, підкреслюю, більше, ніж в 2009 році», – пояснив Азаров.

Нагадаємо, на початку грудня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що Київ і Москва протягом двох тижнів проведуть переговори, які дозволять Україні закласти нормативи під бюджет України на 2014 рік.

Позначки: