Уряд погодив призначення нового глави Івано-Франківської ОДА

24 Липня 2019, 13:10

Кабінет міністрів України погодив призначення директора Бурштинської ТЕС Дениса Шмигаля на пост глави Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Про це після засідання уряду розповів представник президента в Кабміні Андрій Герус.

 

Зокрема, таке рішення уряд прийняв на засіданні 24 липня.

 

"Були (кадрові рішення, – ред.) по губернатору. Уряд сьогодні схвалив подання на губернатора Івано-Франківської області", – зазначив Герус.

 

Відзначимо, Шмигаль у січні минулого року став директором Бурштинської ТЕС (ПАТ ДТЕК "Західенерго"). До цього він обіймав посаду голови департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації, а також був заступником начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів у Львівській області.

 

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський у вівторок, 23 липня, підписав розпорядження про звільнення Сергія Левади з посади голови Дарницької районної в місті Києві держадміністрації та Геннадія Заболотного з посади голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.