Уряд перейшов на електронний документообіг із центральними органами виконавчої влади

15 Серпня 2016, 15:47

Сьогодні, 15 серпня, секретаріат Кабінету Міністрів України не прийматиме жодних листів у паперовому вигляді від центральних органів виконавчої влади. Про це повідомив міністр Кабміну Олександр Саєнко.

«Розраховуємо, що рух документів від реєстрації до виконавця пришвидшиться орієнтовно на 50%. Це в свою чергу дасть можливість оперативніше ухвалювати рішення і реагувати. Наступним етапом впровадження електронного документообігу стане перехід на електронний режим узгодження нормативно-правових актів, що значно прискорить роботу уряду. Окрім того, на сьогодні відбувається підготовка та розробка нової філософії прийняття рішень урядом», – сказав Саєнко.

Саєнко нагадав, що нещодавно урядовці ухвалили зміни до Регламенту Кабміну та Типової інструкції з діловодства. Це дасть змогу вдосконалити процедуру підготовки рішень Кабміну. 

«Ми  впроваджуємо нові підходи до їх розробки, працюємо над оптимізацією структури секретаріату, для підвищення комунікації з громадянами запускаємо механізм електронних петицій. Реалізація всього комплексу цих кроків дасть відчутний ефект, сподіваюсь, вже за кілька місяців», – зауважив він.