Уряд передав держпідприємству 51% акцій титанового комбінату Фірташа

6 Квітня 2015, 15:59

Кабінет Міністрів погодився передати в управління держкомпанії 51% статутного капіталу "Запорізького титано-магнієвого комбінату", що входить до Group DF Дмитра Фірташа. Про це йдеться в постанові Уряду № 287-р від 4 квітня, оприлюдненій 6 квітня.

"Погодитися з пропозицією Фонду державного майна, погодженою з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, щодо укладення договору доручення на здійснення функцій з управління корпоративними правами держави у розмірі 51 відсотка статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат" з державним підприємством "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" в особі його керівника", – зазначається в документі.

Разом з тим, серед суттєвих умов укладення договору значаться такі пункти: державне підприємство не має права передавати виконання доручення іншій особі; договір доручення укладається строком до трьох років; державне підприємство здійснює функції представника за договором доручення безоплатно.

Нагадаємо, в жовтні 2014 року Фірташ втратив контроль над Іршанським ГЗК. Тоді майно комбінату також передали на баланс державної "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії".

"Запорізький титано-магнієвий комбінат" – єдиний в Україні та Європі виробник металевого губчастого титану.

Як повідомлялося, 2 квітня МВС відкрило провадження проти підприємств Фірташа, низку посадовців з підприємств групи компаній OSTCHEM підозрюють у розкраданні бюджетних грошей.

Крім цього, Генпрокуратура перевіряє законність покупки акцій «Інтера» Льовочкіним і Фірташем.