Уряд оголосив конкурс на посади держсекретарів Кабміну та дев’яти міністерств

10 Листопада 2016, 10:08

Кабінет міністрів України оголосив конкурс на зайняття посад державного секретаря уряду та його заступників. Про це йдеться у розпорядженні КМУ від 9 листопада 2016 року №809-р.

“Відповідно до частини другої статті 23 Закону України „Про державну службу“ оголосити конкурс на зайняття вакантних посад Державного секретаря Кабінету Міністрів України, його першого заступника та чотирьох заступників…”, — зазначається у розпорядженні.

У Кабміні також визначили умови проведення конкурсу на зайняття вищезазначених посад.

Відповідно до умов конкурсу, держсекретар Кабінету міністрів матиме посадовий оклад 13 тис. 267 грн, а його перший заступник — 12 тис. 320 грн.

Крім того, Кабмін оголосив конкурси на посади державних секретарів 9 міністерств.

Згідно з розпорядженням №808, конкурси оголошені на посади держсекретарів Міністерства закордонних справ України; Міністерства молоді та спорту; Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб; Міністерства освіти і науки; Міністерства охорони здоров'я; Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; Міністерства соціальної політики; Міністерства юстиції та Міністерства оборони.

Посадовий оклад держсекретарів встановлений на рівні 12 061 грн, вони призначаються на посаду строком на 5 років, з правом повторного призначення на ще один термін.

Держсекретар приймає на роботу і звільняє з роботи співробітників апарату міністерств, приймає рішення про їх заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності (крім військовослужбовців).

Зазначається, що кандидат на посаду повинен мати ступінь магістра, загальний стаж роботи – не менше 7 років; досвід роботи на посадах державної служби категорій "А" або "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері – не менше 3 років.

Також кандидат повинен вільно володіти державною мовою, мати знання в сфері законодавства, зокрема, того міністерства, в яке кандидат подається на посаду.

Кандидат повинен знати вимоги трудового законодавства та законодавства про держслужбу, регламент уряду, вміти працювати в умовах електронного управління.

Крім того, кандидат повинен мати лідерські навички: встановлення цілей, пріоритетів і орієнтирів; стратегічне планування; вміння працювати з великим об'ємом інформації і здатність виконувати одночасно кілька завдань; ведення ділових переговорів; досягнення кінцевих результатів.

Кандидат повинен мати і певні особисті якості: принциповість, рішучість і вимогливість при прийнятті рішень; спрямованість на служіння суспільству, захист національних інтересів; системність; інноваційність та неупередженість; самоорганізація і саморозвиток; вміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи від кандидатів на посади приймаються до 18 години 28 листопада 2016 року.
Сам конкурс пройде 6 грудня 2016, о 10:00, в Києві, на вул. Прорізна, 15.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України встановив державним секретарям гарантовану надбавку за інтенсивність праці в розмірі 30% посадового окладу з 1 травня 2016 року.