Уряд офіційно призначив голову Укрпошти

20 Квітня 2016, 12:33

Кабінет міністрів України призначив Ігоря Смілянського, менеджера американського офісу KPMG, головою правління Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта".

Як повідомив Смілянський в ході засідання уряду в Києві в середу, представляючи плани розробки стратегії компанії, Укрпошта може стати тією платформою, на якій може рости бізнес e-commerce (інтернет-торгівля – Ред.).

"Різні країни вирішують питання стратегії по-різному, на жаль, в усьому світі поштові установи переживають кризовий період, тому що обсяги поштової кореспонденції падають, за винятком посилок, які ростуть в сегменті e-commerce. І Укрпошта може стати тією платформою, на якій цей бізнес розвиватиметься ", – сказав Смілянський.

Крім цього, він повідомив, що планує розширити фінансові послуги за рахунок створення Поштового банку, і використовувати ці кошти для фінансування малого і середнього бізнесу, який може рости на платформі Укрпошти.

Нагадаємо, раніше Комітет з призначень керівників Мінекономрозвитку обрав Ігоря Смілянського з-поміж 48 претендентів.

На сайті Мінекономрозвитку повідомили, що Смілянський має професійний досвід понад 17 років у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу. Наразі працює він в Нью Йорку (компанію не зазначили – Ред.) та має досвід роботи в Україні та інших державах. Смілянський отримав ступінь МВА в Georgetown  University та ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

У презентації Смілянський назвав своїми першочерговими кроками на посаді оптимізацію фінансів та витрат Укрпошти, створення стратегії розвитку підприємства із залученням професійних міжнародних консультантів, підготовку до приватизації 25% Укрпошти, повний незалежний аудит роботи компанії, початок переговорів з потенційними кредиторами щодо фінансування реформ в Укрпошті, створення Банку Укрпошти, який почне роботу вже у 2017 році, зміну структури та топ-менеджменту компанії, створення нової мотиваційної та компенсаційної системи роботи компанії, перегляд тарифів, запровадження нових продуктів, які пропонує Укрпошта.