Уряд обмежив премії для держвиконавців Мін’юсту

23 Серпня 2017, 12:50

У середу, 23 серпня, Кабінет міністрів України встановив обмеження у 200 прожиткових мінімумів або 308 тисяч гривень для винагород, що виплачуються державним виконавцям Міністерства юстиції.

Зокрема, уряд підтримав пропозицію заступника міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергія Петухова, який запропонував встановити граничний розмір такої премії за завершення одного провадження на рівні 2% від повернутого боргу, якщо сума не перевищує 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (зараз це 308 тисяч гривень).

"Очевидно, що це була прогалина, яку допустили, і цим скористались виконавці", – зауважив під час голосування прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Також, за словами Петухова, у ході реформи 9 місяців тому Мін'юст запровадив систему заохочення праці державних виконавців у вигляді отримання відсотку від повернутого державі боргу.

"Але так відбулося, що деякі з виконавців почали отримувати занадто високі винагороди, і тому ми вирішили обмежити максимальну суму, яку може отримати як винагороду державний виконавець", – заявив він.

Як повідомлялось, Кабінет міністрів України планує закласти у проекті Державного бюджету на 2018 рік нове підвищення заробітних плат для освітян.