Уряд Німеччини та ADRA спрямують для допомоги мирним жителям Донбасу понад 1 млрд євро

28 Листопада 2019, 13:19

У 2020 році уряд Німеччини надасть 850 млн євро на гуманітарні проекти міжнародної благодійної організації ADRA в Україні для допомоги цивільним жителям Донбасу. Про це повідомляє прес-служба посольства Німеччини в Україні.

 

Крім того, ADRA внесе додаткові 200 тис. євро з власних коштів. З 2016 по 2019 рр. робота ADRA вже була профінансована з Німеччини на 4,6 млн євро.

 

Зазначається, що допомогою зможуть скористатися люди на Сході України, які особливо постраждали від тривалого конфлікту.

 

"Кошти підуть на користь переважно літнім людям, інвалідам, одиноким матерям/батькам, багатодітним сім‘ям, а серед них і внутрішнім переселенцям. ADRA покращить гуманітарний захист, психосоціальне здоров'я жертв конфлікту з посттравматичним синдромом, серед яких є багато дітей, а також доступ до базових послуг, особливо медичних та соціальних служб, та забезпечення питною водою. ADRA пропонуватиме нужденним також соціальні транспортні послуги", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, управління Верховного комісара ООН у справах біженців направило на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей 19 вантажівок гуманітарної допомоги.