Уряд Хорватії виділив Україні близько $33 тис. на реабілітацію дітей з Донбасу та Криму

4 Серпня 2018, 13:26

Уряд Хорватії виділив близько $33 тис. на реабілітацію українських дітей, постраждалих від війни, та дітей з кримськотатарських родин. Про це йдеться у повідомленні уряду Хорватії.

 

Гроші на допомогу українських дітям є донорською пропозицією Хорватії Міністерству закордонних справ України як одержувачу гуманітарної допомоги. Кошти надіслали на рахунок консульства України в Хорватії.

 

21 липня 100 українських дітей вирушили на двотижневий відпочинок до Хорватії.

 

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Марія Іонова заявила у соцмережі, що на відпочинок поїхали діти із зони конфлікту на сході України, діти-сироти, а також ті, батьки яких воюють на передовій.

 

Однак пізніше Іонова відредагувала пост, дописавши: "діти, які заслуговують на заохочення через свої успіхи у навчанні, спорті, інших видах позашкільної діяльності, діти з багатодітних сімей".

 

Журналісти з Краматорська кажуть, що серед дітей, які поїхали на відпочинок, були зокрема й діти місцевих чиновників і бізнесменів.

 

У МЗС України заявили, що цільове призначення коштів – саме на дітей-переселенців з Донбасу та з кримськотатарських родин, а про "обдарованих дітей" не йшлося.