«УНІКА» отримала акредитацію АССА

26 Березня 2018, 17:26

 

Таким чином, УНІКА дістала офіційне підтвердження того, що надає своїм працівникам можливості для навчання та підвищення кваліфікації, забезпечуючи доступ до спеціальних ресурсів АССА, яка є міжнародним стандартом, що дає змогу компаніям порівнювати свою діяльність із навчання та розвитку працівників із міжнародними еталонами.

 

АССА — глобальна професійна асоціація, яка об’єднує фахівців у галузі фінансів та обліку. Основна мета її діяльності — розвиток фінансової професії у світі. Налічується 188 000 членів АССА і 480 000 студентів АССА в 181 країні. Понад 8500 компаній, що підтримують високі стандарти навчання та розвитку фінансових фахівців, мають статус акредитованого роботодавця АССА.

 

Олена Ульє, голова правління Страхової компанії «УНІКА»: «Отримання статусу акредитованого роботодавця АССА насамперед підтверджує націленість СК «УНІКА» на розвиток своїх фахівців у галузі фінансів та бухгалтерського обліку відповідно до найкращих світових стандартів і підтвердження їхнього професійного рівня. Сподіваюся, що підтримка АССА сприятиме подальшому професійному зростанню наших колег, що, своєю чергою, позитивно позначиться на розвитку нашого бізнесу загалом».

Довідка:

UNIQA в Україні. UNIQA Group вийшла на ринок України у 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» та «УНІКА Життя», центральні офіси яких містяться в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування та страхування життя через загальнонаціональну мережу.

UNIQA Insurance Group. UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній у 18 країнах обслуговують близько 10 млн клієнтів.

Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщині, Косові, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Швейцарії та Україні.

UNIQA. Контакти для преси в Україні:

Олена Симончук

01033, Київ, Україна

вул. Саксаганського, 70а

+38 044 225-60-00 (внутрішній 13-46)

E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua

www.uniqa.ua