Укрзалізниця знизила вартість квитків на Hyundai

15 Серпня 2012, 13:53

Як наголошують в Укрзалізниці тепер оподаткування за нульовою ставкою послуг з перевезення пасажирів швидкісними електропоїздами Інтерсіті+ введено відповідно до закону України від 5 липня 2012 р. "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні".

Так, на період до 31 серпня (при дії коефіцієнта індексації – 1,07) базова вартість проїзду швидкісними електропоїздами Інтерсіті+ (у понеділок, вівторок та середу) у 1-му класі за напрямками Київ – Харків зменшиться на суму ПДВ 66,68 грн і становитиме 350,34 грн з урахуванням страхування та комісійного збору та відповідно за напрямками Київ – Львів – на 75,20 грн і становитиме 393,59 грн, Київ – Донецьк – на 89,85 грн і становитиме 467,92 грн.

У 2-му класі вартість проїзду зменшиться за напрямками Київ – Харків на суму ПДВ 45,98 грн, Київ – Львів – на 51,52 грн та Київ – Донецьк – на 62,03 грн.

У вересні застосовуватиметься коефіцієнт індексації 1,02. Крім того, величина вартості квитка на плацкарти коригується на коефіцієнти індексації за календарними періодами та днями тижня. Так, на дні тижня четвер та суботу встановлено зниження вартості проїзду на 10 % від базової вартості, а на п’ятницю та неділю – підвищення на 10 %.

При оформленні квитка на електропоїзди Інтерсіті+ в обидва пункти призначення застосовується знижка у розмірі 10% від вартості проїзду.

Як повідомлялось, у липні Антимонопольний комітет України за зверненнями громадян почав дослідження обґрунтованості тарифів на перевезення пасажирів поїздами "Українського експреса". Про це на прес-конференції повідомив заступник голови АМКУ Лариса Колісник.

Нагадаємо, у липні Верховна Рада ввела нульову ставку податку на додану вартість для перевезень пасажирів поїздами "Українського експреса" (Інтерсіті+ виробництва Hyundai Rotem (Південна Корея).

Запуск нових Hyundai, які  сполучать Київ із Харковом, Львовом та Донецьком, відбувся 27 травня.

ЗМІ неодноразово повідомляли про поламки нових поїздів та про часті запізнення.

Віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що ЗМІ розгорнули проплачену інформаційну війну проти впровадження швидкісного залізничного руху.

Читайте також: Євроремонт залізниці. Українців позбавляють дешевих і зручних потягів