Укрзалізниця запустила Hyundai до Дніпропетровська

Акценти
12 Листопада 2012, 11:44

«Hyundai у напрямку Дніпропетровськ-Київ замінить звичний «Столичний експрес», склади якого будуть використовуватися на інших напрямках «Укрзалізниці», – сказав на урочистостях начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

У свою чергу заступник генерального директора ДП «Укрзалізниця» Ігор Гладкіх заявив журналістам, що в найближчі два роки швидкісний рух стане основою залізничної інфраструктури обласних центрів України.

«Можу вас запевнити, що наша програма з впровадження швидкісного руху не закінчується сьогоднішнім заходом. Майбутнього року планується відкрити швидкісний рух сполученнями Київ-Сімферополь і Дніпропетровськ-Сімферополь», – сказав Гладкіх.

Вартість проїзду від Дніпропетровська до Києва у поїздах Hyundai складає 335,47 грн у вагоні 1-го класу та 226,56 грн у вагоні 2-го класу.

Нагадаємо, міжрегіональні електропоїзди "Український експрес" виробництва Hyundai Rotem почали курсувати з 27 травня за маршрутом "Київ – Харків" і "Київ – Львів", а з 7 червня – "Київ – Донецьк".

З того часу неодноразово відбувалися затримки поїздів на кілька годин через поломки.

16 серпня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна має намір відмовитися від закупівлі поїздів Hyundai.

Позначки:
90