Укрзалізниця заявила, що вже не працює з фірмою, яку викрили на чорному піарі та розкраданні

8 Жовтня 2015, 13:57

В Укрзалізниці заявили, що не співпрацюють у сфері медіа та PR з компанією «Смарт Менеджер», яка, за заявою СБУ, підозрюється в привласненні державних коштів. Про це йдеться у заяві Укрзалізниці.

За їх повідомленням, співпраця державного підприємства з ТОВ «Смарт Менеджер»  тривала в період з 2011 по 2014 рік.

«Співпраця  здійснювалася виключно в цей період і коригувалася попереднім керівництвом Укрзалізниці», – йдеться у заяві.

У ній наголошується, що теперішнє керівництво та менеджмент Укрзалізниці не має відношення до колишньої співпраці з ТОВ «Смарт Менеджер».

Як повідомлялося, Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України почала досудове розслідування за фактом привласнення посадовцями державного підприємства «Укрзалізниця» та ТОВ «Смарт менеджер» державних коштів на загальну суму 21 мільйон гривень. Також, за даними СБУ, в офісному приміщенні фірми, що працювала з ДП «Укрзалізниця», знайдені беззаперечні докази виконаних замовлень «чорного PR» стосовно політиків, бізнесменів, представників органів влади. 

Нагадаємо, з 8 липня 2015 року обов’язки генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України виконує Олександр Завгородній.

Із квітня по вересень ген директором УЗ був Борис Остапюк.