Укрзалізниця планує розробити інтерактивну карту руху потягів

6 Вересня 2020, 14:31

Керівник Укрзалізниці Володимир Жмак заявив, що у компанії планують автоматизувати процеси руху поїздів за рахунок запуску інтерактивної карти руху. Про це  він написав у своєму Telegram-каналі.

 

"Зараз ми вже можемо говорити про наявність рішень з питань пропускної здатності окремих ключових ділянок і тягового потенціалу, необхідного для забезпечення перевезень, щодо збільшення плеча обслуговування одним локомотивом, з електрифікації певних ділянок з метою вивільнення тепловозів і поліпшення експлуатаційної роботи", – написав голова УЗ.

 

Він зазначив, що в результаті втілення цих рішень "Укрзалізниця" зможе вивільнити локомотиви з одних ділянок і передати їх для використання на інших – де є нестача тяги. Це дозволить перевозити більше вантажів і доставляти їх швидше, і зробить УЗ більш привабливою і зручною для бізнесу.

 

"Наступний крок – запуск інтерактивної карти руху, що дозволить автоматизувати процеси руху і відстежувати їх в реальному часі 24/7. Пакет рішень вже готовий для обговорення на засіданні правління компанії", – зазначив Жмак.

 

Нагадаємо, що Володимир Жмак став головою правління «Укрзалізниці». Відповідне рішення ухвалив уряд у середу, 26 серпня.