Укрзалізниця отримає 300 млн євро у кредит від ЄІБ та ЄБРР

12 Жовтня 2016, 21:30

ПАТ "Укрзалізниця" отримає кредит у розмірі 300 млн євро від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомив глава Укрзаліниці Войцех Балчун у Facebook.

"Сьогодні узгодили останні деталі кредиту від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку на електрифікацію напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. Загалом – мова про 300 мільйонів євро. По 150 мільйонів від кожного з банків. Вигідні умови, прийнятні терміни. Узгодили графік підготовки всіх документів, що дозволять швидко вийти на підписання цих угод. Бачимо, що провідні європейські банківські інститути сьогодні сприймають Укрзалізницю, як надійного партнера для довготривалої співпраці. Так, Європейський Інвестиційний банк вже сьогодні висловлює готовність до фінансування інших масштабних проектів Укрзалізниці, зокрема, на відновлення локомотивного парку", – повідомив він.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця підписала меморандум про співробітництво з компаніями Siemens та Pesa Bydgoszcz. Раніше американська корпорація General Electric підписала меморандуми про співпрацю з державним підприємством "Антонов" і Укрзалізницею. Крім того, Укрзалізниця і канадська машинобудівна корпорація Bombardier підписали меморандум про створення спільного підприємства з виробництва локомотивів.