«Укртелеком» продасть активи мобільного зв’язку для розвитку Інтернет-послуг

14 Червня 2011, 20:17

Акціонери також ухвалили рішення внести відповідну зміну до статуту товариства з метою приведення його у відповідність із Законом України «Про акціонерні товариства».

Акціонери «Укртелекому» також припинили повноваження голови правління компанії та членів ревізійної комісії.

Акціонери також делегували повноваження з виборів голови і членів правління наглядової ради. При цьому функції нового складу ревізійної комісії відповідно до рішення акціонерів виконуватиме юридична особа – ТОВ «ЕСУ».

Крім цього, ухвалено рішення про продаж активів компанії з надання послуг мобільного зв`язку.

При цьому акціонери «Укртелекому» відмовилися підтримати питання про створення і виведення зі складу ПАТ «Укртелеком» акціонерного товариства, що входять до порядку денного зборів.

За словами начальника юридичного департаменту «Укртелекому» Юрія Котлярова, рішення про створення нової компанії мобільного зв`язку, затвердження її статуту, а також вартість її активів для подальшого продажу прийматиметься наглядовою радою «Укртелекому».

За його оцінкою, вартість активів, що реалізуються, нової юридичної особи, швидше за все, перевищить вартість 25% самого «Укртелекому».

Начальник юридичного департаменту також відзначив, що кошти, одержані від реалізації активів, що надають послуги мобільного зв`язку, буде спрямовано на розвиток послуг «Укртелекому» щодо широкосмугового доступу до Інтернету тощо.

Як повідомлялось, у травні компанія «ЕСУ» остаточно розрахувалось за 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком». До держбюджету надійшло 10,5751 млрд гривень.

Перший транш за пакет був перерахований 8 квітня і склав понад 4,237 млрд гривень.

Нагдаємо, Фонд державного майна України та ТОВ «ЕСУ» підписали договір купівлі-продажу 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком» 11 березня 2011 року.