Укрспецекспорт передав Таїланду 15 звичайних та шість ракетних бронетранспортерів

31 Липня 2013, 07:36

За словами Громова, ця партія включає 15 лінійних БТР-3Е1 і шість ракетних БТР-3РК, які є новою модифікацією БТР-3.

«Машина створена для боротьби з бронетанковими угрупованнями. Якщо на звичайній лінійній машині встановлено дві ракети, то на БТР-3РК – чотири. Ще 12 ракет розташовані всередині бронетранспортера», – пояснив Громов.

«Виготовленням шести ракетних машин ми завершуємо перший великий контракт з Таїландом. 15 лінійних БТР-3Е1 виготовлені в рамках наступного контракту», – повідомив Громов.

За його словами, цю партію БТР доставлять у порт міста Одеси не пізніше 15 серпня. А до Таїланду бронетранспортери прибудуть через місяць після відправлення.

Громов пояснив, що, крім технічної прийомки в Україні, тайська сторона проведе остаточну – у Таїланді. Вона складатиметься з ходових випробувань і стрільб. Після їхнього завершення машини вважатимуться повністю боєзданими.

Також Громов повідомив, що Укроборонпром розглядає можливість створення повноцінного сервісного центру в Таїланді, який забезпечить повне обслуговування поставленої військової техніки українського виробництва.

Тайський офіційний представник підкреслив традиційну високу якість переданої партії українських бронетранспортерів. За його словами, Королівська тайська армія з нетерпінням очікує чергову партію БТР-3Е1 українського виробництва.

Як повідомлялось, у серпні 2011 року Укрспецекспорт підписав контракт на додаткову поставку української бронетехніки до Королівства Таїланд на загальну суму більше $140 млн.

Нагадаємо, у квітні того ж року держпідприємство «Київський ремонтно-механічний завод» квітня відвантажило 12 БТР-ЗЕ1 в Таїланд в рамках виконання контракту, укладеного між ДК «Укрспецекспорт» і Королівським Тайським Флотом.

Читайте також: Україна увійшла до п'ятірки світових експортерів озброєнь