Укрпошта припиняє відправляти листи й посилки на окуповану територію Донбасу

27 Листопада 2014, 16:43

«Укрпошта» припинила з 27 листопада прийом і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою. Про це повідомляє прес-служба "Укрпошти".

У разі необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають на підконтрольних терористам територіях, надсилати пошту можна до поштових відділень, які функціонують у підконтрольних українській владі населених пунктах. Відправити листа або посилку можна «до запитання», вказавши після найменування адресата назву населеного пункту (що контролюється українською владою), району, області, а також найменування об'єкта поштового зв'язку місця призначення та поштовий індекс. Відправник має обов'язково поінформувати адресата про надходження відправлення на його ім'я та погодити з ним об'єкт поштового зв'язку місця призначення.

"Укрпошта" також наголошує, що у зв'язку з активним веденням бойових дій не здійснюється приймання поштових відправлень до  міста Авдіївки, населених пунктів Тельманівського та Ясинуватського районів Донецької області задля уникнення ризику загрози життю і здоров'ю працівників поштового зв'язку. 

Частково забезпечується надання послуг поштового зв'язку у Дебальцевому (працюють ВПЗ Дебальцеве № 1, 3, 5, ВПЗ Миронівський, ВПЗ Світлодарське) Донецької області та Попасній (ВПЗ Попасна № 1, 2) Луганської області. Відправити у ці міста можна тільки реєстровані поштові відправлення, обов'язково вказавши номер телефону адресата. В разі надходження посилки, про що адресата інформуватимуть працівники відділення "Укрпошти", він має самостійно забрати відправлення у відділенні, оскільки доставка додому не здійснюється. Прийом відправлень у вказаних відділеннях здійснюється всіх видів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Укрпошта припинила виплати грошових переказів в зоні проведення АТО.