“Укроп і фашист”. В окупованому Криму жорстоко побили українця

3 Квітня 2018, 13:10

В окупованому Криму двоє чоловіків жорстоко побили громадянина України Ігоря Криничного у зв'язку з українською символікою на його автомобілі. Про це повідомила активістка Ілона Карасян у Facebook.

 

Зазначається, що правозахисниця опублікувала два відео, на яких Криничний розповів про нападників та продемонстрував власні побої.

 

 

За її словами, чоловік не приховував свою національну приналежність.

"Плювки, побої, тільки за те, що не приховував свою національну приналежність, неможливість отримати повною мірою медичну допомогу. Що далі? Нашивати на одяг особливі знаки, щоб відрізняти від людей інших національностей?", – підкреслила вона.

 

У свою чергу, на відео Криничний наголосив, що його побив чоловік, який кожного дня проходив повз, при цьому плюючи на його автомобіль.

 

"Кожен день приходить і плює на мою машину. Я у нього запитав, навіщо він це робить. На що він мені відповів – тому, що я "укроп і фашист". Ось наслідки", – зауважив українець.

 

Крім того, він відзначив, що його вигнали з лікарні, бо не має російського паспорта.

 

"Сьогодні, 31 березня, і вже пройшло 4 дні після того, як мене побили. Три дні в лікарні пролежав і вигнали. Без російського паспорта в лікарні лежати не можна – не лікують. Ось за цю символіку мене побили. Хоча я українець, що живе в Криму. Крим, Ялта – нічого не змінилося. Тільки стало небезпечно бути українцем", – розповідає українець.