Укроборонпром завершив програму імпортозаміщення боєприпасу “Квітник”

3 Вересня 2020, 15:27

Державний концерн "Укроборонпром" завершив програму імпортозаміщення осколково-фугасного високоточного боєприпасу "Квітник". Оновлений боєприпас з покращеними характеристиками, які відповідають стандартам НАТО, отримав назву "Барвінок". Про це у четвер, 3 вересня, повідомила пресслужба концерну.

 

Як зазначається, випробування нового снаряду від Науково-виробничого комплексу "Прогрес" розпочнуться незабаром.

 

 

Новий керований снаряд забезпечує ураження танків, пускових ракетних установок, броньованих машин, захисних споруд (ДОТів; ДЗОТів; будівель, пристосованих для оборони тощо); самохідних та буксированих артилерійських гармат; командних, центрів керування, вузлів зв'язку; мостів та водних переправ; бойових, десантних і транспортних кораблів тощо. Він також здатний вражати цілі, що рухаються зі швидкістю до 10 м/с (36 км/год) з ймовірністю у 90%.

 

 

Дальність стрільби "Барвінком", як заявлено розробником, становить понад 20 км. Маса керованого снаряду не перевищує 48 кг. Маса бойової частини – 8 кг. Довжина пострілу з керованим снарядом становить 1200 мм.

 

Як повідомлялося, Житомирський бронетанковий завод відправив Збройним силам України партію бойових машин піхоти – більше двох десятків БМП-1 та близько десятка БМП-2.