Укроборонпром видав унікальні довідники для української армії

12 Серпня 2015, 11:20

За підтримки ДК «Укроборонпром» були розроблені унікальні довідники для української армії, що допоможуть в організації якісної підготовки військовослужбовців за фахом, повідомила прес-служба державного концерну.

«Довідники «Командира (навідника-оператора) танку Т-64Б», «Механіка-водія танку Т-64Б», «Командира механізованого відділення (на БТР, БМП)» та  «Фахівця ЗУ-23-2» вже передано до учбово-навчальних частин ЗСУ. Ці матеріали допоможуть військовим отримати професійні знання та підготують до використання техніки у реальних бойових умовах», – ідеться в повідомленні.

Зокрема, передані ЗСУ довідники допоможуть бійцям розібратися у технічних тонкощах ОВТ, а їхній кишеньковий формат дозволить користуватися довідниками навіть у польових умовах.

«Сподіваємося, що у такий спосіб ми зможемо зберегти життя багатьох наших військових», – заявив Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов.

Зазначається, що підготовку та видання серії довідників здійснила інформаційно-консалтингова компанія «Діфенс Експрес» у рамках ініціативи «Знання – сила. Довідники – військовим». Базову фінансову підтримку проекту надав Житомирський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром». 

Як повідомлялося, раніше в серпні Укроборонпром у співпраці з міліцією розпочав виробництво мобільних блокпостів.