Укроборонпром перерахує до держбюджету майже 2,5 млрд грн

30 Грудня 2014, 23:39

Державний концерн "Укроборонпром" тільки за останні півроку до бюджетів усіх рівнів перерахував 1,3 млрд грн, за весь рік буде передано близько 2,5 млрд грн. Про це повідомили у прес-службі держконцерну.

Загалом за друге півріччя "Укроборонпром" збільшив обсяги виробництва на 34%, створив понад 2 тис. нових робочих місць, погасив 40 млн грн заборгованості по заробітній платі, заощадив 7 млн грн, користуючись електронними торговими майданчиками.

"Окремої уваги заслуговує сума податку на дивіденди – держава отримає 5,6 мільйона гривень. Силами 47 виїзних ремонтних бригад було відновлено близько 800 одиниць бронетанкової техніки та понад 300 одиниць техніки ППО. На 30% реалізована програма імпортозаміщення російських комплектуючих. Фахівці концерну подали на розгляд 40 проектів законів, поправок до них та інших нормативних актів щодо вдосконалення функціонування оборонно-промислового комплексу України", – йдеться в повідомленні.

Крім того, як повідомлялося раніше, на 98% виконано планові та договірні зобов'язання перед Міністерством оборони.

Нагадаємо, найбільшими замовниками Укроборонпрому у 2014 році є Міноборони та Нацгвардія.

Як раніше повідомлялося, оборонні підприємства, розташовані в Києві, Львові, Харкові та Миколаєві, майже цілодобово здійснюють ремонт, відновлення пошкодженої техніки та тієї, що знімається з довгострокового зберігання.